Części zamienne SsangYong

Misją południowokoreańskiego producenta SsangYong jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji kierowcy podczas jazdy. To dzięki filozofii ”Driven by you” powstały samochody innowacyjne, zaawansowane pod względem technologicznym, bardzo bezpieczne, bardzo starannie wykonane. By użytkowanie tego samochodu było komfortowe, powinien on być odpowiednio serwisowany, a wymieniane elementy (które uległy np. naturalnemu zużyciu) powinny być zastąpione właściwymi częściami zamiennymi.

image 1
image 2
image 3

W trosce o zapewnienie kompleksowej opieki właścicielom samochodów marki SsangYong, stworzyliśmy ofertę na ssangyong akcesoria i oryginalne części zamienne ssangyong objęte gwarancją producenta.
W naszym sklepie w miejscowości Łódź znajdą Państwo wysokiej jakości części do różnych modeli marki i do różnych roczników samochodów. Posiadamy w sprzedaży w atrakcyjnych cenach m.in.:

  • części do układu układu wtryskowego
  • sterowniki wysokiego napięcia
  • reduktory elektrycznej skrzyni biegów,
  • świece żarowe,
  • sprzęgła.

Nasza wykwalifikowana kadra służy radą i pomocą w doborze właściwych części i akcesoriów.

Zapraszamy do składania zapytań w naszym sklepie (telefonicznie, poprzez formularz na stronie) i do zakupów stacjonarnych lub wysyłkowych wszystkich właścicieli i użytkowników samochodów SsangYong!
image 1 image 2
image 3

Chcesz skorzystać z usług autoryzowanego serwisu?

Wypełnij formularz, a odddzwonimy do Ciebie, żeby umówić się na dogodny termin.

Umów usługę serwisową