ASO Citroёn

Autoryzowana Stacja Obsługi Citroen (ASO Citroen) to najlepsze miejsce dla właścicieli i użytkowników pojazdów tej marki chcących zadbać o ich stan techniczny i sprawność. Doskonała jakość usług, przystępne ceny przeglądów i części, rygorystyczne wymagania i standardy sprawiły, że Citroen kilka razy z rzędu okazał się „najlepszą europejską marką samochodów pod względem jakości obsługi klienta w autoryzowanych stacjach”. Do takich ASO Citroen należy także nasza stacja.

image 1

Wymiana tarcz i klocków Citroen

image 2

Wymiana rozrządu Citroen

image 3

Regeneracja FAP Citroen

image 4

Wymiana sprzęgła Citroen

Punkt serwisowy Kubiak Citroen w miejscowości Łódź to autoryzowany serwis Citroen, w którym pod patronatem marki świadczymy naprawy, wymiany części i inne usługi serwisowe (m.in. przeglądy). Każdy nasz mechanik Citroen to pracownik wyspecjalizowany w pojazdach tej marki, świetnie przeszkolony, posiadający do dyspozycji świetnie wyposażony, spełniający wszelkie kryteria, warsztat - dzięki temu diagnostyka i naprawa przebiega szybciej oraz skuteczniej. Stosujemy oryginalne części zamienne i akcesoria, co wypływa skuteczność napraw, komfort użytkowania pojazdu, ale również na bezpieczeństwo naszych Klientów.

Wybierając ASO Citroen Kubiak, macie Państwo gwarancję wysokiej jakości usług, terminowości, skuteczności przeprowadzonych czynności, zastosowania części spełniających wymogi producenta. Zapraszamy do poznania naszej oferty i skorzystania z naszych usług.

Absolutna pewność serwisowania? Tak, w ASO Citroën Kubiak.

image 1

Wymiana tarcz i klocków Citroen

image 2

Wymiana rozrządu Citroen

image 3

Regeneracja FAP Citroen

image 4

Wymiana sprzęgła Citroen

Chcesz skorzystać z usług autoryzowanego serwisu?

Wypełnij formularz, a odddzwonimy do Ciebie, żeby umówić się na dogodny termin.

Umów usługę serwisową